ua
Мова
  • ru
  • ua
+38 (098) 467 65 17

Soft interior

Продукція SOFT INTERIOR - це оббивний матеріал для стін і меблів у вигляді плитки, який виготовляється з натуральної та штучної шкіри, а також тканини.

Призначений для обшивки інтер'єрів, як для громадських (ресторани, магазини, готельні номери, зокрема узголів'я ліжок, і т.п.), так і для приватних приміщень.

Особливо вироби підходять для спалень і дитячих кімнат. Плитка має особливі характеристики і посіла перше місце на виставці Hospitality HD EXPO в Лас Вегасі в минулому році, як один з найбільш інноваційних продуктів.

Особливості плитки в тому, що їй зручно декорувати стіни: вона легка, м'яка, водонепроникна, екологічна, а найголовніше - знімається зі стін / меблів, коли необхідно освіжити інтер'єр (форму і колір стін, предметів). І - вона м'яка .. В цьому і є комфорт!

Надалі її можна використовувати в іншому приміщенні або ж замінити тільки одну настінну плитку композиції, якщо її раптом пошкодили. При цьому, залишаючи на стіні велькро, на яке вона викладається.

Велькро (липучку) теж потім можна зняти без проблем, до його складу входить біо-клей. Це продукція для тих дизайнерів, які можуть застосовувати фантазію в розробці обшивки стін або меблів. Плитку можна викладати в різних формах і малюнках.

Основа м'яких панелей - липучка "велькро"

Липучка - самоклеючий матеріал і саме цим відрізняється від клею.

Має багато переваг, наприклад, чистота і легкість укладання.

Характеристики липучки

а) має спеціальну клейку плівку, виготовлену саме для стін і інших матеріалів таких, як скловолокно, дерево, скло і металеві поверхні;

b) самоклеюча поверхня має невелику товщину - всього 1 мм, гарантуючи при цьому щільне прилягання навіть на важких поверхнях, наприклад, нерівні стіни і штукатурка. Після установки липучки прилягання досягає відразу 30% і 95% після 24 годин;

с) липучка самоклеюча поставляється в рулонах довжиною 20м і шириною 60 або 70см;

d) застосування липучки схоже на застосування шпалер; кожна плитка може бути легко розміщена зверху на липучці.

Плитки можуть бути виготовлені різних форм і розмірів. Максимальний лінійний розмір - 70см. Товщина плиток допускається від 03 до 10м.

1) Персоналізований малюнок.

Ми можемо моделювати плитку по будь якому малюнку з горельєфом і барельєфом. Ідеально підходить для нанесення свого логотипу.

2) Малюнок лазером.
Ми можемо реалізувати будь-який персоналізований малюнок на плитках з экошкіри або мікрофібри.

 

   

3) Шов по борту.

 

Плитки зі швом по борту надають чудовий ефект поверхні з чітко вираженими краями.

      

Одна з характеристик нашої плитки - це гнучкість, що дозволяє декорувати округлі поверхні.

Це велика інновація. До винаходу даної плитки округлі поверхні залишалися порожніми.

     

Плитки на липучці відмінно підходять для декорування меблів,

наприклад, стійки рецепції.

Це стійка рецепції, викладена плиткою з повсті для
стенду однієї великої італійської компанії, яка брала участь у меблевій виставці в Мілані 2014 р

                                 

Переваги Soft Interior

1. Мінімальні часові та фінансові витрати при монтажі: не потрібні профільні фахівці, немає необхідності в спеціальних інструментах і в підготовці поверхні під монтаж.

2. Еластичність: структура плитки дозволяє її монтаж на вигнутих під кутом, закруглених і інших нерівних поверхнях.

3. "Чистий" монтаж: відсутність пилу, бруду та будівельного сміття при монтажі плитки, що дозволяє максимально мінімізувати тимчасові і фінансові витрати на підготовку приміщення до монтажу і його прибирання після нього.

4. Логістика і зберігання: плитка легка, зручно транспортується в будь-якій упаковці і не вимагає дотримання спеціальних умов при зберіганні (складуванні).

5. Для виробництва плитки використовуються тільки екологічно чисті, вогнестійкі і нетоксичні матеріали, які піддаються вторинній переробці.

6. Довговічність: внутрішній матеріал плитки має високий ступінь захисту від вологи (не пропускає конденсат і стійкий до підвищеної вологості).

7. Простота в експлуатації: при пошкодженні якої-небудь ділянки замінюються лише пошкоджені плитки, без демонтажу всього іншого "малюнка". Інструкції по догляду за плиткою такі ж як і при догляді за тканиною, еко шкірою і натуральною шкірою

8. Взаємозамінність: можлива повна заміна плитки по всій площі велькро на інший колір і (або) форму, що дозволяє повністю змінити (або створити) "малюнок" поверхні.

 


 

Сайт Soft interior​