ua
Мова
  • ru
  • ua
+38 (098) 467 65 17

Domus Design

Domus Design - глянсовий журнал, в якому зосереджено все найсмачніше зі світу дизайну і архітектури. У кожному виданні публікуються найцікавіші події, трендові стилі, унікальні оформлення від українських і зарубіжних майстрів своєї архітектурної справи. Мова йде не тільки про інтер'єр, але і про дизайн всього, що ми бачимо, носимо, слухаємо і дивимося.

Нас оточує мистецтво всюди і Domus Disign це чудово описує та ілюструє, випускаючи змістовні і цікаві номери.

Наша співпраця почалася з офіційної презентації м'яких панелей італійського бренду Soft Interior в архітектруній майстерні талановитої та креативної Сольмаз Фуляді. Серед присутніх були, звичайно ж, творець бренду Massimo Cestaro з помічницею Алою Терещук, представники вітчизняного дизайну і головний редактор журналу Тетяна Шагінян. Таким чином, Soft Interior і офіційний представник бренду в Україні - компанія Dicentra потрапили на сторінку глянсового видання, заявивши про бренд вже по новому.

Пізніше - 17 березня - відбулася ще одна зустріч - презентація іновацій, організаторами якої виступив журнал "Ідеї Вашого Дому". Там продукт був представлений іншій аудиторії, серед якої, як і в попередній раз, виник справжній ажіотаж навколо м'яких плиток: всім хотілося докладніше розпитати про вироби, по тримати в руках, перевіряючи гнучкість, а також застосувати їх. Саме для цього ми представили плитки у вигляді стенду і підготували кілька різних елементів, щоб можна було пограти з функцією монтажу.

Останнім нашим спільним заходом була виставка InterBuildExpo на стенді від Сольмаз Фуляді разом з чудовою компанією YourForest! Детальніше ви можете ознайомитися з нашими новинами у відповідному розділі на сайті, де є можливість також продивитись цікавий фотозвіт. Ми дуже раді, що маємо змогу співпрацювати з таким виданням, адже Domus Design - це справжні митці своєї видавничої справи! Завдяки їм ми маємо змогу слідкувати за найвидатнішими подіями у світі дизайну і архітектури та у будь-яку мить понуритись у дивовижну реальність всього мистецького арсеналу.